Sunday, May 28, 2023

Xhensila Myrtezaj takohet rastësisht me Sam Smithin në Londër


Këngëtarja e njohur shqiptare, Xhensila Myrtezaj, dhe bashkëshorti i saj, humoristi Bes Kallaku, po shijojnë së fundmi disa ditë të mira pushimi.

Çifti së bashku me vajzën e tyre të vogël, Ajkën, kanë zgjedhur Londrën si destinacion për pushimet e tyre dimërore këtë fillim-vit.

Teksa kanë shijuar bukuritë e kryeqytetit britanik, në një moment, çifti kanë hasur në një personazh mjaft të njohur ndërkombëtarisht.

Foto: Xhensila Myrtezaj/Instagram

Bëhet fjalë për këngëtarin anglez me famë botërore, Sam Smith, të cilin e kanë takuar rastësisht në një pistë patinazhi.

Ka qenë këngëtarja Myrtezaj ajo e cila ka publikuar në rrjetin social Instagram disa fotografi të saj dhe të Besit me vajzën, ku shihen duke bërë ‘selfie’ pranë Smithit.

“Ditë e bukur, dhe isha e befasuar me të takuar një nga këngëtarët e mi të preferuar”, shkroi Xhensila në mbishkrimin e këtyre fotografive.

Sam Smith përndryshe njihet si një prej këngëtarëve më të njohur të industrisë britanike dhe jo vetëm, këngët dhe albumet e të cilit janë renditur gjithmonë lartë në top listat ndërkombëtare. /Telegrafi/

Lajmet e fundit

Pas përfundimit të BBVA, Efi Dhedhes tregon se nuk është takuar akoma me Luizin e Kiarën – Telegrafi

Ish-konkurrentja e Big Brother VIP Albania 2, Efi Dhedhes, ka qenë së fundmi e ftuar në emisionin “S’e luan Topi”. Ajo është pyetur se...

Elhaida Dani rrëfen fillimet e vështira dhe kohën kur iku në Itali: U rrita në familje patriarkale, prandaj jam e ndrydhur – Telegrafi

Këngëtarja e njohur, Elhaida Dani, ishte e ftuara e radhës e kryeministrit Edi Rama në ‘podcast’-in e quajtur “Flasim”. Artistja shqiptare ka rrëfyer fillimet...

Beyonce nderon yllin e ndjerë Tina Turner gjatë koncertit në Paris: Nuk do të isha në këtë skenë pa të – Telegrafi

Nderimet e përzemërta vazhdojnë të bëhen për këngëtaren legjendare Tina Turner pas vdekjes së saj të mërkurën, më 24 maj, në moshën 83-vjeçare. Dhe...