Sunday, November 28, 2021

Vota për Danellën është votë për Gruevskin (FOTO)


Danella Arsovska, kandidate për qytetin e Shkupit është vegla e ish-kryeministrit Nikolla Gruevski. Mickoski më së miri e ka përdorur Danellën duke aluduar se ajo është një kandidate e pavarur dhe se VMRO-ja e përkrah programin e saj, shkruan tokasot.com

VMRO DPMNE me në krye Mickoskin deri më sot e ka udhëhequr mirë këtë lojë të fshehtë duke aluduar se Arsovska nuk është e VMRO-së por kandidate e pavarur. Në këtë fotografi shihet qartë se me kë ka qenë dhe se me kë është ende Danella.

Burimi: tokasot.com

Lajmet e fundit

Bilall Kasami si Menduh Thaçi, përjashton bashkëpartiakët e tij

Pas ngjarjes së fundit e cila ndodhi në Kuvend, ku Kastriot Rexhepi nuk doli PRO politikave ruse për ta rrëzuar Qeverinë, kanë reaguar...

Ahmeti: Miqësia me ShBA dhe BE, nuk ka alternativë!

Lideri i BDI-së, Ali Ahmeti është deklaruar pasi zhvillimeve të sotme në Kuvendin e Maqedonisë së Veriut ku dështoi votimi i mosbesimit të...
MARKETING I PAGUAR POLITIK