Wednesday, June 29, 2022

Tha se po largohet nga aktrimi për një kohë, Ryan Reynolds nënshkruan për një rol të ri në film


Ai donte të largohej nga xhirimi i filmave për një kohë.

Më pak se një muaj pasi njoftoi se po bënte një pushim nga aktrimi, Ryan Reynolds tashmë ka nënshkruar për një projekt të ri.

Aktori, 45 vjeç, do të luaj rolin kryesor në “Imaginary Friends”, një komedi e shkruar dhe drejtuar nga ylli i “The Office”, John Krasinski, shkruan DailyMail.

Foto: Rex

“Imaginary Friends” përshkruam një burrë që flet me miq e tij imagjinarë. Xhirimet do të fillojnë verën e ardhshme, duke i dhënë Reynolds pak kohë para se të kthehet në xhirime.

Filmi aktualisht është planifikuar të shfaqet në Ditën e Falenderimeve në vitin 2023.

Foto: Darren Calabrese

Vendimi i yllit të filmave për të nënshkruar në një film të ri vjen vetëm një ditë pasi ai zbuloi se priret të fiksohet në projektet e tij.

Reynolds njoftoi pauzën nga aktrimi në një postim në Instagram që shfaqte foto nga prapaskenat e filmit të tij të ri, “Spirited”, duke i lënë të befasuar fansat nga ky vendim. /Telegrafi/

Foto: Getty Images

Lajmet e fundit