Wednesday, June 29, 2022

Ooops... Error 404

Sorry, but the page you are looking for doesn't exist.

Një veturë kaplohet nga zjarri në dalje të autostradës Morinë-Kukës

Një veturë ka marrë flakë në dalje të autostradës Morinë-Kukës mëngjesin e së hënës. Të hënën e 27 marsit, një veturë është parë e kapluar...

Ndahen 2.42 milionë euro për investime në sistemin e ujitjes

Ministri i Bujqësisë, Pylltarisë dhe Zhvillimit Rural, Faton Peci ka nënshkruar marrëveshje bashkëpunimi me shtatë komuna të Kosovës për investime në sistemet e ujitjes....

Afganët në Kampin Bondsteel: Po jetojmë si të burgosur, ka gra që kanë abortuar si shkak i stresit

Ish-zyrtari dhe politikani i inteligjencës afgane, Muhammad Arif Sarwari ka thënë se ai dhe njëherësh, edhe rreth 45 refugjatë të tjerë afganë kanë mbetur...