Sunday, May 28, 2023

Skandali i Mauro Icardit me China Suarez – aktorja thuhet se i bëri magji futbollistit për ta joshur e tradhtuar me Wanda Naran


Skandali mediatik i vitit duket se nuk ka fund.

Nëse diçka i mungonte këtij trekëndëshi dashurie, ishte se dihej informacioni se China Suarez, 29 vjeçe, do të kishte rënë në dashuri me Mauro Icardin, 28 vjeç, përmes magjisë.

Mauro Icardi dhe China Suarez do të kishin pasur një natë pasioni në Le Royal Monceau Raffles.

Foto: Screenshot/Instagram

“Bëra një ankorim, të kërkuar nga China, te Mauro. Nëse doni më shumë informacion do t’ju them, pa dalë emri im” , ky ka qenë mesazhi që ka marrë Mariano de la Canal, fansi i biondes dhe që e ka shpërndarë në Instagram.

Fansi i Wandas ka treguar për këtë përmes Instagramit.

Më pas, për intrigën e ndjekësve të tij, vazhdoi: “Çfarë është ‘thong water’ dhe si përgatitet?”.

Foto: Screenshot/Instagram

“Unë e di recetën! Çfarë është ‘thong water’. Ideja është që ta lini veshjen të pushojë në një tas me ujë dhe më pas ta vendosni atë lëng në një infuzion. Personi që përpiqet të joshë duhet ta marrë atë. Në këtë mënyrë viktima do të ‘magjepsej’ nga këto të brendshme”, tha ai.

E lodhur nga kritikat në të cilat gjatë këtyre javëve është përfshirë me disa meshkuj, por ajo që e ka zemëruar aktoren është se ishte e lidhur me Eduardo Cruz.

Foto: Screenshot/Instagram

“Ky është persekutim, ngacmim, mizori. Nuk do të qëlloj veten, as (do) të hidhem nga ndërtesa, sepse për momentin shëndeti im mendor është i qëndrueshëm. Por ju jeni të prirur për të hyrë në jetën e njerëzve të tjerë dhe për t’i shkatërruar ata. Ata janë të parët që preken duke folur për ‘bullizmin’ dhe janë të parët që e ushtrojnë atë”, tha China në Instagram.

Në anën tjetër, Wanda Nara i është rikthyer partnerit të saj, futbollistit Mauro Icardi. /Telegrafi/

Lajmet e fundit

Pas përfundimit të BBVA, Efi Dhedhes tregon se nuk është takuar akoma me Luizin e Kiarën – Telegrafi

Ish-konkurrentja e Big Brother VIP Albania 2, Efi Dhedhes, ka qenë së fundmi e ftuar në emisionin “S’e luan Topi”. Ajo është pyetur se...

Elhaida Dani rrëfen fillimet e vështira dhe kohën kur iku në Itali: U rrita në familje patriarkale, prandaj jam e ndrydhur – Telegrafi

Këngëtarja e njohur, Elhaida Dani, ishte e ftuara e radhës e kryeministrit Edi Rama në ‘podcast’-in e quajtur “Flasim”. Artistja shqiptare ka rrëfyer fillimet...

Beyonce nderon yllin e ndjerë Tina Turner gjatë koncertit në Paris: Nuk do të isha në këtë skenë pa të – Telegrafi

Nderimet e përzemërta vazhdojnë të bëhen për këngëtaren legjendare Tina Turner pas vdekjes së saj të mërkurën, më 24 maj, në moshën 83-vjeçare. Dhe...