Sunday, June 26, 2022

Rita Ora ekspozon linjat joshëse, merr vëmendje me imazhe në bikini


Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Rita Ora është padyshim një prej artisteve më të suksesshme, ndërsa është gjithashtu mjaft e ndjekur edhe në rrjetet sociale.

31-vjeçarja sjell vazhdimisht imazhe në llogarinë  e saj në Instagram ku numëron mbi 16 milionë ndjekës.

Rita në një imazh të radhës ka theksuar linjat e veshur vetëm në bikini me ngjyrë të zezë, teksa dukej tejet joshëse.

Foto: Rita Ora/Instagram

Teksa qëndron e shtrirë duke marrë rreze të diellit, këngëtarja theksoi gjoksin dhe blein e hollë, ndërsa kompletoi dukej me aksesor.

Ylli i muzikës ndërkohë po vazhdon angazhimet në “The Masked Singer UK” dhe “The Voice Australia” në panelin e jurisë.

Krijuesja e hitit “Anywhere” ndërkohë po shijon romancën me regjisorin, Taika Waitit, me të cilin u takua në Australi.

Foto: Rita Ora/Instagram

Ndryshe, kënga e saj e fundit është “Follow Me” në bashkëpunim me DJ Sam Feldt. /Telegrafi/

Lajmet e fundit