Sunday, July 3, 2022

Rita Ora atraktive në ‘uniformën e shkollës’: Ajo vajza që gjithmonë përfshihet në probleme që nuk e veshi si duhet


Rita Ora mahnit publikun me secilën paraqitje që bën.

Këngëtarja shqiptare me famë botërore ka fituar simpatinë e miliona njerëz anë e mban botës dhe kjo po shtohet çdo ditë e më shumë.

31-vjeçarja përveç zërit unik dhe këngët që janë kthyer në hite është edhe një femër atraktive dhe me shumë stil.

Foto: Rita Ora/Instagram

E tillë ajo vjen edhe në imazhet që ndan me fansat në rrjetin social Instagram, teksa shihet në një uniformë shkollore.

Foto: Rita Ora/Instagram

Në një këmishë të bardhë, mini-fund të zi, çorape të bardha dhe këpucë po ashtu të zeza, ylli i muzikës dukej tejet atraktive.

Foto: Rita Ora/Instagram

Krijuesja e hitit “Anywhere” kompletoi dukjen me një grim të theksuar me ngjyra rozë dhe flokët kaçurrela.

Foto: Rita Ora/Instagram

“Ajo vajza në shkollë që vesh uniformën por gjithmonë përfshihet në probleme se nuk e vesh si duhet. Po kjo isha unë”, ka shkruar Rita në mbishkrimin e imazheve.

Foto: Rita Ora/Instagram

Ndryshe, Rita aktualisht ndodhet në Australi ku po filmon episode e reja të “The Voice Australia”, artistja shqiptare atje ndodhet bashkë me partnerin e saj, Taika Waititi. /Telegrafi/

Lajmet e fundit