Tuesday, June 28, 2022

“Realiteti është i gabuar, ëndrrat janë të vërteta”, Angela Martini mahnit me pozat e reja mbi një vaskë


Ajo është njëra nga modelet shqiptare që tashmë ka kaluar kufijtë sa i përket profesionit të saj.

Fjala është për bukuroshen nga Shkodra, Angela Martini, e cila prej vitesh vazhdon të jetë shumë e komentuar si për karrierën profesionale ashtu edhe për atë private.

Autorja e “Love, Hope, Light” ka publikuar së fundmi disa imazhe të reja, në të cilat po ashtu ka marrë vëmendje të madhe duke u shfaqur mbi një vaskë.

Angela Martini (Foto: Instagram)

E veshur tërësisht në të zeza e flokë të lëshuara në formë valëzimi, artistja shqiptare duket në top formë.

“Realiteti është i gabuar, ëndrrat janë të vërteta”, ka shkruar ajo.

Martini njëherësh ka marrë komente të shumta pozitive në lidhje me paraqitjen e dukjen atraktive.

Angela Martini (Foto: Instagram)

Angela këtë vit ka qenë shumë e përfolur për shkak të bashkëshortit të saj, Dragos Savulescu, i cili ishte arrestuar gjatë verës në Greqi.

Kjo ngjarje bëri bujë të madhe dhe ka qenë temë diskutimi për disa muaj radhazi. /Telegrafi/

Lajmet e fundit