Wednesday, January 26, 2022

Pete Davidson nuk mund ta fshehë buzëqeshjen ndërsa largohet nga hoteli lu kishte kaluar natën me Kim Kardashianin


Pete Davidson nuk mund ta fshihte buzëqeshjen e tij teksa u largua nga hoteli me zonjën e dashur Kim Kardashian në New York të hënën.

Ylli 28-vjeçar i programit “Saturday Night Live” pati një gjallëri shtesë në ecjen e tij teksa doli nga hoteli “Four Seasons” në Tribeca në mbrëmje, pasi thuhet se kaloi natën me Kimin, shkruan DailyMail.

Kjo pamje e çiftit vjen vetëm dy ditë pasi dyshja u pa duke shijuar një dalje në kinema në vendlindjen e tij, në Staten Island, ndërkohë që mediat ndërkombëtare kanë raportuar që të dy do të kalojnë pushimet së bashku.

Pete dukej se ishte në qiellin e shtatë, ndërsa u pa duke bërë vals nga hoteli luksoz i shoqëruar nga sigurimi.

Ai u përpoq të luante mirë teksa mori një telefonatë, përpara se të shfaqte një buzëqeshje të lezetshme ndërsa shkonte drejt një veture në pritje.

Ylli i “King Of Staten Island” kishte veshur një bluzë jeshile dhe një palë atlete shumëngjyrëshe.

Humoristi kishte realizuar një manikyr të kuq në thonjtë e tij, ndërsa mbante në dorë një orë të markës “Rolex” – ndoshta një dhuratë e vogël nga Kim përpara festave.

Megjithëse themeluesja e markës “SKIMS”, 41 vjeçe, dihet se qëndron në krye të qytetit, duket se ajo zgjodhi një hotel në qendër të qytetit këtë herë për të bërë më të lehtë transportin për në vendlindjen e Pete-s, Staten Island.

Të shtunën në mbrëmje, dyshja shijuan një takim në “Atrium Stadium Cinemas”, ku u bashkuan gjithashtu nga Scott Disick dhe miku i Disick, Chris Reda.

Pas filmit, katërshja u drejtuan për në një lokal italian, “Angelina’s Ristorante”, ku institucioni mbylli të gjithë katin e tretë për grupin e yjeve të listës A.

Pronari shkrepi një imazh me dyshen e re, ku ata ndezën shenjat e paqes pasi shijuan shampanjën dhe ushqimin italian.

Thuhet se atë natë Kim madje takoi zonjën numër një në jetën e Pete – nënën e tij Amy. Një burim i tha HollywoodLife.com se ata kaluan ‘disa orë’ së bashku dhe se ‘shkuan shumë mirë’.

Këtë javë një burim tha se dyshja po debatojnë për një mori planesh të përbashkëta pushimesh dhe se familja e saj është ‘e emocionuar’ për të kaluar më shumë kohë me Pete-n.

“Ajo është vërtet e emocionuar që e ka pranë dhe Kris tashmë është e fiksuar pas tij. E gjithë familja është një fanse e Pete dhe do të donte të kalonte pushimet me të”, tha një burim për E! News. /Telegrafi/

Lajmet e fundit
MARKETING I PAGUAR POLITIK