Sunday, June 26, 2022

Për vajzat që këtë verë do bëhen nuse, këshilla si ta zgjidhni fustanin – Indeksonline.net


Sezoni i dasmave po afron dhe shumë vajza do të shkëlqejnë me fustanet e tyre të bardhë në muajt në vijim.

Megjithatë, kërkimi i atij të duhurit nuk është i lehtë. Edhe pse pothuajse çdo nuse e ka paraprakisht një ide se si duhet të duket fustani i saj i nusërisë, shpesh ndodh që prerja e saj e dëshiruar të mos i përshtatet, ndaj është mirë që gjithmonë të keni disa opsione.

Më tej do ju njohim me një guidë për modelet që duhet të kini parasysh në lidhje me format trupore, e cila do ta bëjë ca më të lehtë zgjedhjen tuaj dhe do t’u kursejë kohë në kërkimin e një modeli më të mirë.

Fustani me linjë A – u duket bukur vajzave dhe grave me linja të theksuara

Modeli sirenë – ideale për vajzat, me bel të ngushtë

Fustan fluturues – i krijuar për trupat në formë katrore

Fustan me bel të theksuar – për zonjat me trup sportiv

Fustani i mbyllur nën qafë – për vajzat me shpatulla të theksuara

Lajmet e fundit

Magjike, ky është shteti që ka një plazh me rërë në formë ylli – Indeksonline.net

Ka shumë mrekulli në botë që kur i shohim është e pamundur të besojmë se janë të vërteta. E njëjta gjë vlen edhe...

Njeriu që mbante çantën me kodin bërthamor të Putinit goditet me plumb në kokë – Indeksonline.net

Ish-koloneli rus, Vadim Zimin (53) është gjetur në banesën e tij pak ditë më parë i qëlluar me një plumb në kokë. Zimin...