Sunday, May 28, 2023

Pa grim dhe në bikini, Rita Ora tregon bukurinë natyrale dhe linjat joshëse të trupit


Artistja shqiptare me famë ndërkombëtare, Rita Ora, po bëhet gati për të festuar Krishtlindjet e para pranë të dashurit, Taika Waititi.

Por, derisa thotë se mezi po i pret festat e fundvitit, këngëtarja e “Shine Ya Light” kohë po e kalon në plazh, teksa ka sjell imazhe nga atje.

Sot (e diel), 31-vjeçarja ka pozuar e veshur vetëm në bikini, duke theksuar kështu linjat joshëse për të cilat përkujdeset me ushtrime intensive në palestër. Rita mahniti edhe me pamjen pa makijazh, ndërsa shkëlqente nën rrezet e diellit.

Foto: Rita Ora/Instagram

Në një tjetër postim sipër të cilit tregoi se pret me padurim festën, ylli i muzikë shihet teksa rregullohet nga grimeret dhe mbante një telefon në dorë.

“Duke numëruar  ditët deri në Krishtlindje”, ka shkruar Rita në mbishkrimin e fotografisë.

Foto: Rita Ora/Instagram

Ndërkohë, Rita së fundmi publikoi bashkëpunimin me DJ Sam Feldt “Follow Me”, të cilën e sollën edhe me videoklip. /Telegrafi/

Foto: Rita Ora/Instagram

Lajmet e fundit

Pas përfundimit të BBVA, Efi Dhedhes tregon se nuk është takuar akoma me Luizin e Kiarën – Telegrafi

Ish-konkurrentja e Big Brother VIP Albania 2, Efi Dhedhes, ka qenë së fundmi e ftuar në emisionin “S’e luan Topi”. Ajo është pyetur se...

Elhaida Dani rrëfen fillimet e vështira dhe kohën kur iku në Itali: U rrita në familje patriarkale, prandaj jam e ndrydhur – Telegrafi

Këngëtarja e njohur, Elhaida Dani, ishte e ftuara e radhës e kryeministrit Edi Rama në ‘podcast’-in e quajtur “Flasim”. Artistja shqiptare ka rrëfyer fillimet...

Beyonce nderon yllin e ndjerë Tina Turner gjatë koncertit në Paris: Nuk do të isha në këtë skenë pa të – Telegrafi

Nderimet e përzemërta vazhdojnë të bëhen për këngëtaren legjendare Tina Turner pas vdekjes së saj të mërkurën, më 24 maj, në moshën 83-vjeçare. Dhe...