Sunday, May 28, 2023

Nush sjell të ripërpunuar këngën e Elita 5 “E urrej shiun”


Reperi i njohur shqiptar, Nushi, ka prezantuar sot projektin e ri muzikor.

“E urrej” mban titullin kënga, që duket të jetë përpunim i projektit origjinal të grupit Elita 5.

Projekti vjen i kompletuar edhe nga ana vizuale, me një paraqitje atraktive të artistit.

Nush (Foto: YouTube)

Tekstin dhe melodinë e ka realizuar vet Nush, kurse për producimin u përkujdes Çelik Lipa.

Miksimi dhe masterizimi ndërkaq u bë nga ACE, Sinkron Music.

Videoja i është besuar produksionit Onima dhe tani të plotë e gjeni në platformën YouTube.

Nushi që disa vite u bë pjesë e estradës dhe po pëlqehet mjaft shumë për stilin e tij muzikor. /Telegrafi/

Lajmet e fundit

Pas përfundimit të BBVA, Efi Dhedhes tregon se nuk është takuar akoma me Luizin e Kiarën – Telegrafi

Ish-konkurrentja e Big Brother VIP Albania 2, Efi Dhedhes, ka qenë së fundmi e ftuar në emisionin “S’e luan Topi”. Ajo është pyetur se...

Elhaida Dani rrëfen fillimet e vështira dhe kohën kur iku në Itali: U rrita në familje patriarkale, prandaj jam e ndrydhur – Telegrafi

Këngëtarja e njohur, Elhaida Dani, ishte e ftuara e radhës e kryeministrit Edi Rama në ‘podcast’-in e quajtur “Flasim”. Artistja shqiptare ka rrëfyer fillimet...

Beyonce nderon yllin e ndjerë Tina Turner gjatë koncertit në Paris: Nuk do të isha në këtë skenë pa të – Telegrafi

Nderimet e përzemërta vazhdojnë të bëhen për këngëtaren legjendare Tina Turner pas vdekjes së saj të mërkurën, më 24 maj, në moshën 83-vjeçare. Dhe...