Sunday, July 3, 2022

Një grua nga Shqipëria është gjetur e vdekur me plagë nga thika në fshatin Vërutok

Prokurori publik nga Prokuroria e Gostivarit ka kryer ekspertizë në vendin e shtëpisë familjare në Vërtok, ku dje është gjetur trupi i pajetë i një gruaje me disa plagë nga thika, njofton Portalb.mk.

Ashtu siç informojnë nga Prokuroria, bëhet fjalë për grua me prejardhje nga Shqipëria, e lindur në vitin 1967, e cila ka qenë e martuar dhe ka jetuar në Vërtok. Sipas informatave të para, vdekja e gruas ka ndodhur prej 24 deri në 48 orë përpara gjetjes së saj.

Lajmet e fundit

BEG-ut i merren të gjitha licencat, Bekteshi e mban premtimin

Ashtu siç kishte paralajmëruar ministri i Ekonomisë, Kreshnik Bekteshi, BEG nga tetori nuk do t’i ngrohë më shkupjanët. KRE i mori të gjitha licencat e...

Fillon rregullimi, tamponimi dhe pastrimi i kanaleve në fshatin Dvorcë

Komuna e Pllasnicës sot ka nisur me rregullimin, tamponimin dhe pastrimin e kanaleve si dhe aktiviteteve të tjera në fshatin Dvorcë, kështu njofton kreu...

Miliona denarë nga arka e Studeniçanit shkojnë për shokun e afërt të Azem Sadikit!?

“Eling Dooel Uvoz-Izvos Skopje”, është kjo kompania më e preferuar e Komunës së Studeniçanit.Kjo kompani është ajo që fiton pothuajse çdo tender nga kreu...