Sunday, May 28, 2023

Mixey njofton se viti 2022 do ta gjejë edhe në bashkëpunime me artistë të ndryshëm


Producenti i njohur Mixey, po e përmbyll vitin 2021 me disa prodhime muzikore shumë të suksesshme.

Ai përmes një shkrimi të publikuar në InstaStory, ka bërë një njoftim për artistët lidhur me vitin e ardhshëm.

“2021 kemi prodhuar mbi 25 këngë këtë vit. Faleminderit të gjithë këngëtarëve dhe bashkëpunëtorëve që besuan punën tonë. E shijuam çdo moment që kaluam bashkë. E kam një lajm për ju. Duke filluar prej janar 2022, përveç këngëve që i punojmë me këngëtarë në vazhdimësi për ta, Mixey po rikthehet edhe me bashkëpunime me artistë të ndryshem. Love from Mixey music”, ka thënë producenti i njohur.

Foto: Mixey/InstaStory

Ndërkohë, në postimin e radhës, ai ka bërë të ditur se bashkëpunimi i parë për vitin 2022 vjen me artistët Nosad Zone dhe Tani.

Mixey përndryshe njihet si një prej emrave, i cili ka bashkëpunuar me këngëtarët më të njohur të tregut muzikor vendor. /Telegrafi/

Lajmet e fundit

Pas përfundimit të BBVA, Efi Dhedhes tregon se nuk është takuar akoma me Luizin e Kiarën – Telegrafi

Ish-konkurrentja e Big Brother VIP Albania 2, Efi Dhedhes, ka qenë së fundmi e ftuar në emisionin “S’e luan Topi”. Ajo është pyetur se...

Elhaida Dani rrëfen fillimet e vështira dhe kohën kur iku në Itali: U rrita në familje patriarkale, prandaj jam e ndrydhur – Telegrafi

Këngëtarja e njohur, Elhaida Dani, ishte e ftuara e radhës e kryeministrit Edi Rama në ‘podcast’-in e quajtur “Flasim”. Artistja shqiptare ka rrëfyer fillimet...

Beyonce nderon yllin e ndjerë Tina Turner gjatë koncertit në Paris: Nuk do të isha në këtë skenë pa të – Telegrafi

Nderimet e përzemërta vazhdojnë të bëhen për këngëtaren legjendare Tina Turner pas vdekjes së saj të mërkurën, më 24 maj, në moshën 83-vjeçare. Dhe...