Saturday, November 27, 2021

Mickoski dhe Taravari të vetmuar me njëri tjetrin


Çajtorja që para dy ditëve ishin ulur për çaj Arben Taravari dhe Hristijan Mickoski sonte ishte e mbushur me njerëz, në të ishin thuajse më shumë se 200 persona të cilët pritën pikërisht kreun e BDI-së Ali Ahmeti, shkruan tokasot.com

I njëjti vend, i njëjti qytet dhe çajtorja në të cilën u takuan Mickoski dhe Taravari sonte ishte e stërmbushur me qytetarë të cilët pritën Ali Ahmetin.

Me këtë edhe njëherë u dëshmua se koalicioni të cilin e ka bërë Taravari për të shpëtuar personalisht veten dhe karrigen e tij nuk është i dëshirueshëm nga qytetarët e Gostivarit dhe ai nuk ka marrë aminin e votuesve të tij për të pasur përkrahje edhe nga VMRO-ja e Mickoski.

Burimi: tokasot.com

Lajmet e fundit

Bilall Kasami si Menduh Thaçi, përjashton bashkëpartiakët e tij

Pas ngjarjes së fundit e cila ndodhi në Kuvend, ku Kastriot Rexhepi nuk doli PRO politikave ruse për ta rrëzuar Qeverinë, kanë reaguar...

Ahmeti: Miqësia me ShBA dhe BE, nuk ka alternativë!

Lideri i BDI-së, Ali Ahmeti është deklaruar pasi zhvillimeve të sotme në Kuvendin e Maqedonisë së Veriut ku dështoi votimi i mosbesimit të...
MARKETING I PAGUAR POLITIK