Sunday, May 28, 2023

Mes reagimeve e raportit të krijuar me Beatrix, Donald Veshaj: Gjëra e mia i kam shumë të qarta


Raporti i Donald Veshajt me Beatrix Ramosajn ka qenë ndër më të komentuarit gjatë gjithë kësaj kohe.

Dyshja, të cilët tani kanë filluar një njohje brenda shtëpisë më të famshme në Shqipëri, po vazhdojnë të jenë në fokus te medieve e faqeve rozë.

Të njëjtit kanë folur sërish për atë që po bëjnë dhe se çfarë mendojnë për afrimitetin, duke qenë se është krijuar një situatë jo edhe aq e këndshme për shkak të raportit të Donaldit me prezantuesen Bora Zemani.

Beatrix dhe Donald (Foto: Instagram)

Sidoqoftë, aktori nga Vlora duket se i ka gjërat e qarta të paktën kështu deklaroi edhe ditën e sotme.

“Çfarë mendon?”, ka qenë pyetja e Beatrix së cilës nuk i mungoi një përgjigje adekuate nga Veshaj.

“S’do të mendoj asgjë. Si fus stres vetes kot. Gjërat e mia i kam shumë të qarta”, ka thënë ai.

Beatrix dhe Donald (Foto: Instagram)

Donaldi javën e kaluar ka folur për situatën e krijuar me Borën duke theksuar se nuk ka marrë asnjë shenja nga ylli i “Përputhen”.

Në anën tjetër, Beatrix i kërkoi publikisht falje Zemanit në programin e së premtes. /Telegrafi/

Lajmet e fundit

Pas përfundimit të BBVA, Efi Dhedhes tregon se nuk është takuar akoma me Luizin e Kiarën – Telegrafi

Ish-konkurrentja e Big Brother VIP Albania 2, Efi Dhedhes, ka qenë së fundmi e ftuar në emisionin “S’e luan Topi”. Ajo është pyetur se...

Elhaida Dani rrëfen fillimet e vështira dhe kohën kur iku në Itali: U rrita në familje patriarkale, prandaj jam e ndrydhur – Telegrafi

Këngëtarja e njohur, Elhaida Dani, ishte e ftuara e radhës e kryeministrit Edi Rama në ‘podcast’-in e quajtur “Flasim”. Artistja shqiptare ka rrëfyer fillimet...

Beyonce nderon yllin e ndjerë Tina Turner gjatë koncertit në Paris: Nuk do të isha në këtë skenë pa të – Telegrafi

Nderimet e përzemërta vazhdojnë të bëhen për këngëtaren legjendare Tina Turner pas vdekjes së saj të mërkurën, më 24 maj, në moshën 83-vjeçare. Dhe...