Wednesday, January 26, 2022

Mes lotësh – Arjola Demiri takohet me të bijën për herë të parë që nga hyrja në Big Brother VIP


Krahas debateve dhe situatave tensionuese në spektaktlin e Big Brother VIP, sonte (e premte) kanë ndodhur edhe momente emocionuese, njëra nga to ishte takimi i aktores, Arjola Demiri me të bijën.

Aktorja e cila ka hyrë në shtëpinë e famshme që nga fillimi dhe sonte ka takuar për herë të parë njërën nga tre fëmijët e saj, vajzën Alesia.

Takimi i saj me të bijën pas gati tre muajsh u përcjell me shumë emocione dhe lot nga aktorja, të cilës iu mundësua të qëndrojë me të për disa minuta.

Përveç saj, edhe shumë nga banorët u përlotën nga ky moment i ndjeshëm dhe surpriza për aktoren e njohur nga Tropoja.

Foto: Top Channel

Ndryshe, sonte këngëtarja Big Mama vendosi të largohet nga shtëpia, pas një debati me Antonelën, ndërsa gjithashtu pritet eleminimi i një banori tjetër nga vota e publikut.

Kujtojmë që banorët janë në garë për të fituar çmimin e madh prej 100 mijë eurosh. /Telegrafi/

* BIG Brother VIP Albania mund ta ndiqni ekskluzivisht në platformën IPKO, në dy kanale HD, të dedikuara posaçërisht për të ndjekur banorët e shtëpisë më të famshme në Shqipëri, 24/7, pa pagesë shtesë, të numëruara 30 dhe 31 në listën e kanaleve, si dhe përmbledhjen javore në kanalin TOP Channel.

Lajmet e fundit
MARKETING I PAGUAR POLITIK