Sunday, June 26, 2022

Melinda provokon me paraqitjen teksa thekson linjat e veshur në të shkurtra


Reperja e njohur shqiptare, Melinda Ademi ka marr vëmendje me një tjetër paraqitje të radhës.

Krijuesja e hitit “Melodia” ka ndarë për fansat e saj në Instagram disa fotografi ku dukej në formë të mirë dhe tejet atraktive.

E veshur me një trupore të shkurtër dhe me ngjyrë të verdhë, Melinda përshtati dukjen me dorëza dhe këpucë me taka.

Foto: Melinda Ademi/Instagram

Reperja e cila u kujdes që t’i vinte në pah këmbët joshëse, ndërsa pamja e saj u përfundua me një makijazh të theksuar dhe flokët e gjata dhe të zeza i la të kapura lart.

Foto: Melinda Ademi/Instagram

“E bëjë nxehtë si dielli”, ka shkruar Melinda në mbishkrimin e imazheve, teksa pranoj komente të shumta nga ana e ndjekësve që ishin kryesisht pozitive.

Foto: Melinda Ademi/Instagram

Kujtojmë që projekti i fundit i Melindës është “All Night” që u lansua në fillim të muajit maj dhe deri më tani ka grumbulluar mbi 9 milionë klikime në kanalin e YouTube.

Foto: Melinda Ademi/Instagram

Ndërkohë, krahas projekteve Melinda mbetet e angazhuar edhe me koncerte dhe mbrëmje muzikore. /Telegrafi/

Foto: Melinda Ademi/Instagram

Foto: Melinda Ademi/Instagram

Lajmet e fundit