Wednesday, June 29, 2022

Me hiret në plan të parë, Fjolla Morina ngacmon imagjinatën


Fjolla Morina vazhdon të ngacmojë imagjinatën e fansave të saj më publikimet e ndryshme në rrjetet sociale.

Këngëtarja përcillet nga më shumë se 426 mijë ndjekës në Instagram, ku publikon imazhe nga jeta profesionale dhe personale.

Këto ditë, ajo ka shpërndarë fotografi të ndryshme, në të cilat ka pozuar me veshje atraktive.

(Foto: Instagram/fjolla.morina)

Gjatë të enjtes i ka shpërndarë disa fotografi me fustan të shkurtër, ku në plan të parë është gjoksi i këngëtares teksa qëndron ulur.

Vetëm disa minuta pas postimit, imazhet kanë marrë mijëra pëlqime nga fansat e Fjollës. /Telegrafi/

(Foto: Instagram/fjolla.morina)

(Foto: Instagram/fjolla.morina)

Lajmet e fundit