Saturday, November 27, 2021

Me dukje që nuk e lë askënd indiferent, Melinda ngacmon imagjinatën


Melinda Ademi është kujdesur edhe një herë që të mahnitë me dukjen e saj përmes publikimeve në rrjetet sociale.

Këngëtarja dhe reperja është shfaqur me veshje të zeza në formë të brendshmesh që vënë në plan të parë figurën e mrekullueshme trupore.

Me disa poza ngacmuese që i ka shpërndarë në Instagram, ajo nuk e ka lënë askënd indiferent.

(Foto: Instagram/melindaademi)

Me këtë veshje, Melinda ka performuar në një koncert të përbashkët me Gjikon në Zvicër.

(Foto: Screenshot/InstaStory/melindaademi)

Në profilin e saj në InstaStory, autorja e shumë hiteve ka shpërndarë edhe video me disa vallëzime atraktive në skenë. /Telegrafi/

(Foto: Instagram/melindaademi)

(Foto: Instagram/melindaademi)

(Foto: Instagram/melindaademi)

(Foto: Instagram/melindaademi)

Lajmet e fundit
MARKETING I PAGUAR POLITIK