Sunday, December 5, 2021

LEVICA pyet Arjanit Hoxhën: Ku u zhdukën miliona eurot dedikuar bujqve!?


Partneri antishqiptar i Aleancës, Alternativës dhe Lëvizjes Besa, ‘LEVICA’ para pak ditësh ka ngritur akuza dhe dyshime se pikërisht ministri i Bujqësisë, Arjanit Hoxha ka harxhuar paratë, përkatësisht miliona euro të dedikuara për bujqit e vendit, shkruan tokasot.com

Nga ‘LEVICA’ përmes një shkrimi në rrjetet sociale e të cilat janë zyrtare gjithashtu ka pyetur ministrin  Arjanit Hoxha se çfarë marrëveshjeje kishte me mullixhitë dhe pse e njëjta asnjëherë nuk u bë zyrtare!?

Burimi: tokasot.com

Lajmet e fundit

Bilall Kasami si Menduh Thaçi, përjashton bashkëpartiakët e tij

Pas ngjarjes së fundit e cila ndodhi në Kuvend, ku Kastriot Rexhepi nuk doli PRO politikave ruse për ta rrëzuar Qeverinë, kanë reaguar...

Ahmeti: Miqësia me ShBA dhe BE, nuk ka alternativë!

Lideri i BDI-së, Ali Ahmeti është deklaruar pasi zhvillimeve të sotme në Kuvendin e Maqedonisë së Veriut ku dështoi votimi i mosbesimit të...
MARKETING I PAGUAR POLITIK