Wednesday, June 29, 2022

Leonora Jakupi shkëlqen në fustan të bardhë, vjen elegante në paraqitjen e radhës


Këngëtarja e njohur dhe shumë e suksesshme, Leonora Jakupi, ka marr gjithë vëmendjen me paraqitjen e radhës që bëri për ndjekësit në Instagram.

Ajo solli për fansat disa poza ku u shfaq plot stil dhe elegancë, për të cilën edhe njihet dhe është gjithmonë e komentuar.

Leonora shihet e veshur me një fustan të gjatë me ngjyrë të bardhë, me flokë të valëzuara që i la prapa supeve dhe aksesor, ajo dukej mahnitëse si përherë.

Foto: Leonora Jakupi/Instagram

Fustani që Leonora mbante ishte nga kreacioni i fundit i dizajnerit shqiptar, Valdrin Sahiti, me të cilin këngëtarja bashkëpunon prej vitesh.

Kjo dukje e saj u pëlqye dhe komentua nga fansat e saj, të cilët janë të shumtë, vetëm në Instagram Leonora numëron mbi 289 mijë ndjekës.

Foto: Leonora Jakupi/Instagram

Artistja nga Drenica ndërkohë është në përgatitje të një projekti muzikor që pritet të lansohet shumë së shpejti, kënga e saj e fundit është “Luj luj”, e publikuar në fund të vitit 2020. /Telegrafi/

Lajmet e fundit