Monday, November 29, 2021

Koalicioni LEVICA: UÇK ka kryer krime kundër njerëzimit


Partitë shqiptare mbrëmë u bënë bashkë me ato maqedone për ta rrëzuar qeverinë. VMRO-AA-ASH-BESA-LEVICA që të gjithë u bashkuan për ta çuar në opozitë BDI-në e cila lindi si parti nga luftëtarët e UÇK-s dhe LSDM-n, shkruan opinionshqip.live

Duhet rikujtuar se këto partitë shqiptare janë bërë bashkë me Levicën e cila thotë se UÇK ka kryer krime kundër njerezimit.

Levica e cila ideologjikisht nuk afrohet me këto parti haptazi e ka shpalosur mllefin që kanë ndaj shqiptarëve, por partitë shqiptare nuk po e marrin si diçka të madhe këtë urrejtje dhe përsëri po ulen në tryezë me ta.

Burimi: opinionshqip.live

Lajmet e fundit

Bilall Kasami si Menduh Thaçi, përjashton bashkëpartiakët e tij

Pas ngjarjes së fundit e cila ndodhi në Kuvend, ku Kastriot Rexhepi nuk doli PRO politikave ruse për ta rrëzuar Qeverinë, kanë reaguar...

Ahmeti: Miqësia me ShBA dhe BE, nuk ka alternativë!

Lideri i BDI-së, Ali Ahmeti është deklaruar pasi zhvillimeve të sotme në Kuvendin e Maqedonisë së Veriut ku dështoi votimi i mosbesimit të...
MARKETING I PAGUAR POLITIK