Saturday, November 27, 2021

Kim Kardashian merr gjithë vëmendjen në veshjen e ngushtë ngjyrë rozë, thekson linjat trupore


Ajo u kthye përsëri në qendër të vëmendjes si prezantuese e “Saturday Night Live” javë e kaluar.

Dhe Kim Kardashian thjesht mahnit sërish fansat teksa tregoi format trupore, ndërsa pozoi për disa fotografi në Instagram të dielën (17 tetor).

40-vjeçarja dukej sensacional me një trupore ngjyrë rozë të ngushtë. Ajo ndau disa imazhe provokuese nga prapaskena teksa dukej se po bëhej gati në një dhomë hoteli.

Foto: Kim Kardashian/Instagram

Ylli i “Keeping Up with the Kardashians” shkëlqeu në një veshje dantella kokë e këmbë me mëngë të gjata me doreza.

Nëna e katër fëmijëve nuk tregoi as edhe një centimetër lëkure, megjithëse përkundër kësaj arriti të dukej joshëse.

Foto: Kim Kardashian/Instagram

Flokët e saj të gjatë ishin të ndarë në mes dhe të drejtuar në mënyrë të përkryer duke i lënë prapa supeve, ndërsa kompletoi veshjen e saj me vathë diamanti.

Ndryshe, kohët e fundit Kim pranoi t’i paguajë ish-bashkëshortit, Kanye West 20 milionë dollarë për shtëpinë e tyre të madhe në Hidden Hills në mes të divorcit të tyre. Dyshja janë prindër të katër fëmijëve. /Telegrafi/

Foto: Getty Images

Lajmet e fundit
MARKETING I PAGUAR POLITIK