Wednesday, June 29, 2022

Ilir nuk i mban lotët kur në shtëpinë e Big Brother VIP lëshohet kënga e Sabianit


Ka tashmë sa ditë që nga shtëpia e Big Brother VIP është larguar këngëtari Sabiani.

Gjatë qëndrimit të tij, ai krijoi një miqësi shumë të mirë me balerinin Ilir Shaqiri , i cili vazhdon ende të jetë në garë.

Mbrëmjen e së shtunës, në ambientet e shtëpisë është lëshuar një këngë e Sabianit dhe banorët sigurisht që nuk kanë qëndruar indiferentë.

Iliri është emocionuar më shumë nga të gjithë, duke mos mundur t’i mbajë lotët në kohën kur kënga e mikut të tij është transmetuar.

Dyshja Sabian dhe Ilir kanë qenë shumë të përfolur për miqësinë e tyre brenda shtëpisë së BBV, e cila shpesh është quajtur nga të tjerët edhe si “aelancë” për lojë.

Foto: Top Channel

Ilir madje kishte shprehur dëshirën që të largohej vullnetarisht nga shtëpia, në momentin kur Sabiani ishte votuar nga publiku për të dalë herën e parë. /Telegrafi/

* BIG Brother VIP Albania mund ta ndiqni ekskluzivisht në platformën IPKO, në dy kanale HD, të dedikuara posaçërisht për të ndjekur banorët e shtëpisë më të famshme në Shqipëri, 24/7, pa pagesë shtesë, të numëruara 30 dhe 31 në listën e kanaleve, si dhe përmbledhjen javore në kanalin TOP Channel.

Lajmet e fundit