Sunday, May 28, 2023

‘I ke bërë fantazmat të flasin me vete’ – Reagimi i Keisit, vajzës së bukur të Sabianit lidhur me Einxhelin


Biondja e bukur, Keisi Medini, e cila është duke e provuar veten në muzikë, është vajza e këngëtarit Sabiani.

Derisa babai i saj ndodhet brenda shtëpisë së Big Brother VIP, në spektaklin televiziv janë të përhershme debatet, diskutimet, rrëfimet nga jeta personale, takimet emocionuese, dashuritë dhe shumëçka tjetër.

Këngëtari këto ditë ishte përfshirë në një debat me Einxhel Shkira, të cilën e kishte etiketuar si ‘shejtan’, ashtu që tensionet mes tyre vetëm sa janë shtuar.

(Foto: Instagram/keisimedini)

Keisi, e cila në çdo situatë e mbështet babanë e saj, nuk ka hezituar të bëjë një reagim në rrjetet sociale lidhur me situatën e krijuar brenda shtëpisë.

“O Sabiano i ke bërë fantazmat me fol me vete… ah sa po përmbahem mos të them diçka më tepër”, është mbishkrimi i një fotografie ku shihej fytyra e Einxhelit në ekranin e një laptopi. /Telegrafi/

(Foto: Instagram/keisimedini)


* BIG Brother VIP Albania mund ta ndiqni ekskluzivisht në platformën IPKO, në dy kanale HD, të dedikuara posaçërisht për të ndjekur banorët e shtëpisë më të famshme në Shqipëri, 24/7, pa pagesë shtesë, të numëruara 30 dhe 31 në listën e kanaleve, si dhe përmbledhjen javore në kanalin TOP Channel.

Lajmet e fundit

Pas përfundimit të BBVA, Efi Dhedhes tregon se nuk është takuar akoma me Luizin e Kiarën – Telegrafi

Ish-konkurrentja e Big Brother VIP Albania 2, Efi Dhedhes, ka qenë së fundmi e ftuar në emisionin “S’e luan Topi”. Ajo është pyetur se...

Elhaida Dani rrëfen fillimet e vështira dhe kohën kur iku në Itali: U rrita në familje patriarkale, prandaj jam e ndrydhur – Telegrafi

Këngëtarja e njohur, Elhaida Dani, ishte e ftuara e radhës e kryeministrit Edi Rama në ‘podcast’-in e quajtur “Flasim”. Artistja shqiptare ka rrëfyer fillimet...

Beyonce nderon yllin e ndjerë Tina Turner gjatë koncertit në Paris: Nuk do të isha në këtë skenë pa të – Telegrafi

Nderimet e përzemërta vazhdojnë të bëhen për këngëtaren legjendare Tina Turner pas vdekjes së saj të mërkurën, më 24 maj, në moshën 83-vjeçare. Dhe...