Sunday, November 28, 2021

Gruaja e Apasiev kërcënon: Ende nuk e dini se me kë keni të bëni, por do ta zbuloni


Tamara Jovanov, bashkëshortja e Dimitar Apasiev, në Facebook  ka kërcënuar shkruan infoalb.mk

“Të gjithë juve që e keni të majtën në gojë, kryesisht për keq, vetëm një gjë kam për t’ju thënë: ende nuk e dini se me kë keni të bëni!

Por do ta zbuloni. “Nuk më intereson fare për ju”, thuhet në postimin në Facebook të Tamara Jovanov, bashkëshortja e Dimitar Apasiev.

Tamara Jovanov është profesoreshë në Fakultetin Ekonomik në Universitetin “Goce Dellçev” – Shtip.

Burimi: infoalb.mk

Lajmet e fundit

Bilall Kasami si Menduh Thaçi, përjashton bashkëpartiakët e tij

Pas ngjarjes së fundit e cila ndodhi në Kuvend, ku Kastriot Rexhepi nuk doli PRO politikave ruse për ta rrëzuar Qeverinë, kanë reaguar...

Ahmeti: Miqësia me ShBA dhe BE, nuk ka alternativë!

Lideri i BDI-së, Ali Ahmeti është deklaruar pasi zhvillimeve të sotme në Kuvendin e Maqedonisë së Veriut ku dështoi votimi i mosbesimit të...
MARKETING I PAGUAR POLITIK