Sunday, June 26, 2022

Futbollisti Theo Hernandez bëhet baba për herë të parë


Theo Hernandez ka munguar në stërvitjen e fundit sepse ai dhe partnerja e tij mirëpritën fëmijën e tyre të parë.

Sipas Sky (nëpërmjet MilanNews), futbollisti nuk ishte i pranishëm për rifillimin e stërvitjeve me pjesën tjetër të skuadrës dhe arsyeja është për shkak se lindi djali i tij.

Sky zbulon gjithashtu se foshnja do të quhet Theo Junior dhe mbrojtësi francez do të vazhdojë të jetë në dispozicion të Stefano Piolit për ndeshjen e së dielës kundër Torinos.

Bazuar në aftësinë e babait dhe xhaxhait të tij (Lucas Hernandez në Bayern Munich) mund të jetë një bast mjaft i sigurt që ai të vazhdojë të jetë një futbollist i denjë.

Partnerja e Hernandez, Zoe Cristofoli, po ashtu është një emër i njohur në showbizin ndërkombëtar.

Foto: Screenshot/Instagram

Ajo shquhet si influencere me mbi një milion ndjekës në rrjete sociale, saktësisht Instagram.

Theo dhe Zoe kanë nisur njohjen me njëri-tjetrin në vitin 2020. Ata fillimisht u takuan në një darkë të një miku të tyre të përbashkët. /Telegrafi/

Lajmet e fundit