Sunday, May 28, 2023

Futbollisti Theo Hernandez bëhet baba për herë të parë


Theo Hernandez ka munguar në stërvitjen e fundit sepse ai dhe partnerja e tij mirëpritën fëmijën e tyre të parë.

Sipas Sky (nëpërmjet MilanNews), futbollisti nuk ishte i pranishëm për rifillimin e stërvitjeve me pjesën tjetër të skuadrës dhe arsyeja është për shkak se lindi djali i tij.

Sky zbulon gjithashtu se foshnja do të quhet Theo Junior dhe mbrojtësi francez do të vazhdojë të jetë në dispozicion të Stefano Piolit për ndeshjen e së dielës kundër Torinos.

Bazuar në aftësinë e babait dhe xhaxhait të tij (Lucas Hernandez në Bayern Munich) mund të jetë një bast mjaft i sigurt që ai të vazhdojë të jetë një futbollist i denjë.

Partnerja e Hernandez, Zoe Cristofoli, po ashtu është një emër i njohur në showbizin ndërkombëtar.

Foto: Screenshot/Instagram

Ajo shquhet si influencere me mbi një milion ndjekës në rrjete sociale, saktësisht Instagram.

Theo dhe Zoe kanë nisur njohjen me njëri-tjetrin në vitin 2020. Ata fillimisht u takuan në një darkë të një miku të tyre të përbashkët. /Telegrafi/

Lajmet e fundit

Pas përfundimit të BBVA, Efi Dhedhes tregon se nuk është takuar akoma me Luizin e Kiarën – Telegrafi

Ish-konkurrentja e Big Brother VIP Albania 2, Efi Dhedhes, ka qenë së fundmi e ftuar në emisionin “S’e luan Topi”. Ajo është pyetur se...

Elhaida Dani rrëfen fillimet e vështira dhe kohën kur iku në Itali: U rrita në familje patriarkale, prandaj jam e ndrydhur – Telegrafi

Këngëtarja e njohur, Elhaida Dani, ishte e ftuara e radhës e kryeministrit Edi Rama në ‘podcast’-in e quajtur “Flasim”. Artistja shqiptare ka rrëfyer fillimet...

Beyonce nderon yllin e ndjerë Tina Turner gjatë koncertit në Paris: Nuk do të isha në këtë skenë pa të – Telegrafi

Nderimet e përzemërta vazhdojnë të bëhen për këngëtaren legjendare Tina Turner pas vdekjes së saj të mërkurën, më 24 maj, në moshën 83-vjeçare. Dhe...