Sunday, July 3, 2022

Elita Rudi shfaqet atraktive në imazhet e reja, merr vëmendje me elegancën dhe sharmin


Është njëra nga prezantueset më të pëlqyera në trojet shqiptare dhe përkundër kësaj ajo komentohet edhe për stilin e saj unik dhe me shije.

Bëhet fjalë për Elita Rudin, e cila prej vitesh ka zënë një vend të veçantë në ekran, teksa është mjaft e ndjekur edhe në rrjetet sociale.

Prezantuesja simpatike u qëndron afër fansave të saj në Instagram duke sjell imazhe dhe fotosesione nga më të ndryshme.

Foto: Elita Rudi/Instagram

Bukuroshja nga Gjakova një gjë të tillë e ka bërë edhe së fundmi kur postoi një set të ri fotografik ku edhe u shfaq tërë shkëlqim.

Foto: Elita Rudi/Instagram

Elita shihet plot elegancë e veshur në një nga kreacionet e Valdrin Sahiti, ajo theksoi linjat në fustanin e gjatë me ngjyrë të zezë i cili kishte disa detaje në formë lule në supe.

Foto: Elita Rudi/Instagram

Dukja e moderatores u kompletua me flokët e saj të gjata në formë valëzimi dhe makijazh të theksuar, ndërsa duke e mahnitshme.

Foto: Elita Rudi/Instagram

Ndërkohë, vlen të theksohet se Elita pas një pauze ka paralajmëruar se shumë shpejt do të rikthehet në ekranet televizive. /Telegrafi/

Lajmet e fundit