Sunday, May 28, 2023

Einxhel e penduar për puthjen me DJ Dagz: Nuk duhej të ndodhte, isha e pirë


Prezantuesja e njohur, Einxhel Shkira dhe DJ nga Kosova, Dagz, kanë shkëmbyer puthjen e tyre të parë romantike, gjersa të dy po ndanin shtratin bashkë.

Pas asaj nate, ajo diskutoi për puthjen me miken e saj brenda shtëpisë, mdodelen Beniada Nishani.

Të dyja patën një bisedë të gjatë me njëra-tjetrën ku dukej se moderatorja ishte mjaft e shqetësuar prej ngjarjes që ndodhi.

“Isha tapë, shumë e lodhur dhe e mërzitur. Nuk duhej të ndodhte, kishim rënë dakord që s’do e bënim kurrë”, u shpreh ajo.

“Nuk duhej fare të ndodhte. Bëhem shumë e dashur kur pi alkool dhe kjo nuk është fare gjë e mirë”, vazhdoi më tej Shkira.

(Foto: Screenshot/Big Brother VIP)

Einxhel nuk është e vetmja që po shijon një lidhje dashurie brenda shtëpisë më të famshme në Shqipëri.

Në BB VIP tanimë u krijuan disa çifte si Donaldi me Beatrix dhe DJ PM e modelja Sarah Berisha. /Telegrafi/

* BIG Brother VIP Albania mund ta ndiqni ekskluzivisht në platformën IPKO, në dy kanale HD, të dedikuara posaçërisht për të ndjekur banorët e shtëpisë më të famshme në Shqipëri, 24/7, pa pagesë shtesë, të numëruara 30 dhe 31 në listën e kanaleve, si dhe përmbledhjen javore në kanalin TOP Channel.

Lajmet e fundit

Pas përfundimit të BBVA, Efi Dhedhes tregon se nuk është takuar akoma me Luizin e Kiarën – Telegrafi

Ish-konkurrentja e Big Brother VIP Albania 2, Efi Dhedhes, ka qenë së fundmi e ftuar në emisionin “S’e luan Topi”. Ajo është pyetur se...

Elhaida Dani rrëfen fillimet e vështira dhe kohën kur iku në Itali: U rrita në familje patriarkale, prandaj jam e ndrydhur – Telegrafi

Këngëtarja e njohur, Elhaida Dani, ishte e ftuara e radhës e kryeministrit Edi Rama në ‘podcast’-in e quajtur “Flasim”. Artistja shqiptare ka rrëfyer fillimet...

Beyonce nderon yllin e ndjerë Tina Turner gjatë koncertit në Paris: Nuk do të isha në këtë skenë pa të – Telegrafi

Nderimet e përzemërta vazhdojnë të bëhen për këngëtaren legjendare Tina Turner pas vdekjes së saj të mërkurën, më 24 maj, në moshën 83-vjeçare. Dhe...