Sunday, June 26, 2022

Disa aksidente qesharake dhe gjëra të çuditshme që ndodhën gjatë dasmave


Dasma është një nga ditët më të rëndësishme për një çift të dashuruar.

Kjo është arsyeja pse të gjithë, si të sapomartuarit ashtu edhe të ftuarit, përpiqen që dita të shkojë pa probleme, të qetë dhe pa ndonjë incident të padëshiruar.

Por disa gjëra ende nuk mund të ndikohen.

Për shembull, dëshirat e pazakonta të porsamartuarve ose aksidentet e papritura për të cilat mund të fajësohet vetëm një fuqi më e lartë. /Telegrafi/

Lajmet e fundit

Magjike, ky është shteti që ka një plazh me rërë në formë ylli – Indeksonline.net

Ka shumë mrekulli në botë që kur i shohim është e pamundur të besojmë se janë të vërteta. E njëjta gjë vlen edhe...

Njeriu që mbante çantën me kodin bërthamor të Putinit goditet me plumb në kokë – Indeksonline.net

Ish-koloneli rus, Vadim Zimin (53) është gjetur në banesën e tij pak ditë më parë i qëlluar me një plumb në kokë. Zimin...