Sunday, June 26, 2022

Cila nga kjo është nëna? – gruaja befason me paraqitjen e saj pavarësisht moshës


Një nënë e tetë fëmijëve e cila sfidon moshën ka tronditur rrjetin pasi ka postuar një foto me vajzat e saj.

Sipas medieve të huaja, përcjell Telegrafi, shumë njerëz nuk mund të dallonin secilën aty dhe komentuan se dukeshin të gjitha si motra.

Louise Young, që besohet të jetë 45-vjeçare, ndau një foto së bashkua me vajzat e saj në palestër duke ushtruar së bashku.

Nëna, nga Skocia, shpesh ndan foto të veshjeve të saj magjepsëse dhe të vajzave në llogarinë e saj në Instagram, louiseyoung1975.

Dhe paraqitja e Louise-s i ka lënë shumë përdorues të shokuar.

Pavarësisht diferencës në moshë, ajo shpesh ngatërrohet nga njerëzit duke menduar se mund të jetë motra e fëmijëve të saj.

Louise ka tetë vajza me burrin e saj, tre prej të cilave tani janë të martuara. /Telegrafi/

Lajmet e fundit

Magjike, ky është shteti që ka një plazh me rërë në formë ylli – Indeksonline.net

Ka shumë mrekulli në botë që kur i shohim është e pamundur të besojmë se janë të vërteta. E njëjta gjë vlen edhe...

Njeriu që mbante çantën me kodin bërthamor të Putinit goditet me plumb në kokë – Indeksonline.net

Ish-koloneli rus, Vadim Zimin (53) është gjetur në banesën e tij pak ditë më parë i qëlluar me një plumb në kokë. Zimin...