Sunday, May 28, 2023

Christina Ricci dhe burri i saj janë bërë prindër


Aktorja Christina Ricci dhe bashkëshorti i saj, Mark Hampton, janë bërë prindër për herë të parë.

Çifti ka njoftuar përmes rrjetit social Instagram se kanë pritur në jetë një vajzë, të cilën e kanë pagëzuar me emrin Cleopatra.

“Më shpërtheu zemra. Christina dhe foshnja Cleo janë për mrekulli, të gjithë po pushojmë pas një mëngjesi kaq të rëndësishëm. Mirë se vjen në botë, Cleopatra Richie Hamton”, ka shkruar babai i gëzuar.

Në njoftim, aktorja ka deklaruar se ata tashmë janë “të dashuruar me vajzën e tyre”.

Ricci është gjithashtu nënë e një djali shtatëvjeçar Freddie, të cilin e ka nga lidhja me ish-partnerin e saj, James Heerdegen. /Telegrafi/

(Foto: Mark Hampton/Instagram)

Lajmet e fundit

Pas përfundimit të BBVA, Efi Dhedhes tregon se nuk është takuar akoma me Luizin e Kiarën – Telegrafi

Ish-konkurrentja e Big Brother VIP Albania 2, Efi Dhedhes, ka qenë së fundmi e ftuar në emisionin “S’e luan Topi”. Ajo është pyetur se...

Elhaida Dani rrëfen fillimet e vështira dhe kohën kur iku në Itali: U rrita në familje patriarkale, prandaj jam e ndrydhur – Telegrafi

Këngëtarja e njohur, Elhaida Dani, ishte e ftuara e radhës e kryeministrit Edi Rama në ‘podcast’-in e quajtur “Flasim”. Artistja shqiptare ka rrëfyer fillimet...

Beyonce nderon yllin e ndjerë Tina Turner gjatë koncertit në Paris: Nuk do të isha në këtë skenë pa të – Telegrafi

Nderimet e përzemërta vazhdojnë të bëhen për këngëtaren legjendare Tina Turner pas vdekjes së saj të mërkurën, më 24 maj, në moshën 83-vjeçare. Dhe...