Sunday, June 26, 2022

Çfarë lloj detektivi jeni: Vrasje apo vetëvrasje është kjo?


Nëse kjo është vrasje apo vetëvrasje është një pyetje e një enigme rreth së cilës shumë njerëz kanë bërë komente të ndryshme në rrjetet sociale.

Bëhet fjalë për një vizatim në të cilin çështja që shtrohet është nëse kjo grua vrau veten apo vrasësi i saj i inskenoi të gjitha, përcjell Telegrafi.

Vizatimi tregon një grua të vdekur me një armë në njërën dorë dhe një cigare në tjetrën.

Në tavolinën e saj është diçka që i ngjan një letre, një tavëll plot me cigare, një makinë, syze dhe një llambë.

Edhe pse shumë njerëz mendojnë se është vetëvrasje, mund të jetë e kundërta.

Por si mendoni ju? /Telegrafi/

Lajmet e fundit

Magjike, ky është shteti që ka një plazh me rërë në formë ylli – Indeksonline.net

Ka shumë mrekulli në botë që kur i shohim është e pamundur të besojmë se janë të vërteta. E njëjta gjë vlen edhe...

Njeriu që mbante çantën me kodin bërthamor të Putinit goditet me plumb në kokë – Indeksonline.net

Ish-koloneli rus, Vadim Zimin (53) është gjetur në banesën e tij pak ditë më parë i qëlluar me një plumb në kokë. Zimin...