Friday, December 3, 2021

Blerim Grubi përkrahë Shilegovin (FOTO)


Nuk dua të shoh Shkupin të ndarë në anën e djatht dhe të majtë në krishter dhe musliman . Ky person i duhet Shkupit se ka dëshmuar veten në këto 4 vite -Shilegov, ka shkruar artisti i njohur shqiptar, Blerim Grubi.

Lajmet e fundit

Bilall Kasami si Menduh Thaçi, përjashton bashkëpartiakët e tij

Pas ngjarjes së fundit e cila ndodhi në Kuvend, ku Kastriot Rexhepi nuk doli PRO politikave ruse për ta rrëzuar Qeverinë, kanë reaguar...

Ahmeti: Miqësia me ShBA dhe BE, nuk ka alternativë!

Lideri i BDI-së, Ali Ahmeti është deklaruar pasi zhvillimeve të sotme në Kuvendin e Maqedonisë së Veriut ku dështoi votimi i mosbesimit të...
MARKETING I PAGUAR POLITIK