Tuesday, January 25, 2022

Blasta dhe Fjolla Morina janë në përgatitje të një dueti


Blasta dhe Fjolla Morina janë në përgatitje të bashkëpunimit muzikor, të cilin do ta sjellin para fansave të tyre në një të ardhme të afërt.

Realizimin e duetit e kanë konfirmuar dy këngëtarët përmes postimeve respektive në profilet e tyre në rrjetet sociale.

Në bazë të imazheve të shpërndara kuptohet që kënga do të shoqërohet edhe me videoklip.

(Foto: Instagram/fjolla.morina)

“Mexicana” do ta ketë titullin projekti i ri muzikor i dyshes, fansat e të cilëve tashmë janë duke e pritur.

Në fotografinë e shpërndarë në Instagram, Fjolla shfaqet atraktive e shtrirë përmbi tavolinë, ndërsa pranë saj ndodhet Blasta. /Telegrafi/

Lajmet e fundit
MARKETING I PAGUAR POLITIK