Wednesday, June 29, 2022

Beniada tregoi më shumë se ç’duhet gjatë vallëzimit provokues me Ilirin në Big Brother VIP


Banorët e Big Brother VIP janë tashmë ndër emrat më të komentuar në mediat rozë.

Lojërat që zhvillojnë brenda shtëpisë përfshirë diskutimet dhe debatet, kanë bërë që ata të jenë të shumëpërfolur për çdo veprim aty brenda.

Në natën e ndërrimit të viteve, teksa janë argëtuar me muzikë dhe valle, Ilir dhe Beniada kanë dhuruar një vallëzim mjaft të veçantë për publikun.

Foto: Top Channel

Ata kanë kërcyer një koreografi “Dirty Dancing” nën drejtimin e Ilirit, si një balerin profesionist dhe me përvojë.

Foto: Top Channel

Teksa kanë realizuar koreografinë, Beniada në disa momente e sipër duket të ketë qenë në siklet nga fustani i hapur.

Foto: Top Channel

Përgjatë vallëzimit, ajo mund të shihet teksa kujdeset në maksimum që të ruajë gjoksin dhe pjesën e poshtme nga ekspozimi, gjë e cila bëhet e pamundur në disa momente.

Koreografia në fjalë është pëlqyer dhe shpërndarë me të madhe në rrjetet sociale. /Telegrafi/

* BIG Brother VIP Albania mund ta ndiqni ekskluzivisht në platformën IPKO, në dy kanale HD, të dedikuara posaçërisht për të ndjekur banorët e shtëpisë më të famshme në Shqipëri, 24/7, pa pagesë shtesë, të numëruara 30 dhe 31 në listën e kanaleve, si dhe përmbledhjen javore në kanalin TOP Channel.

Lajmet e fundit