Sunday, May 28, 2023

Bebe Rexha sjell fotografitë e para për 2022-n, shfaqet atraktive në pozat e saj nga vetura


Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Bebe Rexha, e ka nisur Vitin e Ri 2022 në Los Angeles.

Ajo u kthye në vendin e yjeve, pak ditë pasi qëndroi për festat e fundvitit te familja e saj në New York.

Ashtu siç i ka ngacmuar fansat me disa fotografi nga studio, Bebe Rexha ka lënë të kuptohet se është duke punuar për albumin e tretë të saj.

Foto: Bebe Rexha/Instagram

Ndërkohë, megjithëse ka qenë më pak aktive këto kohë në rrjetet sociale, 32-vjeçarja ndau me ndjekësit e saj në Instagram së fundmi disa fotografi të reja.

Në këto imazhe, ajo mund të shihet me një dukje mjaft atraktive me syze portokalli, teksa merr poza në veturën e saj.

Foto: Bebe Rexha/Instagram

Këto janë fotografitë e parë që artistja e hitit “I’m a mess” ka publikuar në rrjetet sociale këtë vit.

Vetëm pak javë më parë, Bleta (emri i vërtetë i këngëtares) tregoi anën e saj emocionale, përmes një videoje të hedhur në TikTok.

@beberexhaHonest update.♬ original sound – BebeRexha

Ajo u shpreh se vitin e kaluar kishte shtuar shumë peshë dhe ishte në peshën më të madhe që ka qenë ndonjëherë në jetën e saj – dhe se kjo është ndër arsyet se pse ka publikuar më pak fotografi gjatë vitit 2021. /Telegrafi/

Foto: Bebe Rexha/Instagram

Lajmet e fundit

Pas përfundimit të BBVA, Efi Dhedhes tregon se nuk është takuar akoma me Luizin e Kiarën – Telegrafi

Ish-konkurrentja e Big Brother VIP Albania 2, Efi Dhedhes, ka qenë së fundmi e ftuar në emisionin “S’e luan Topi”. Ajo është pyetur se...

Elhaida Dani rrëfen fillimet e vështira dhe kohën kur iku në Itali: U rrita në familje patriarkale, prandaj jam e ndrydhur – Telegrafi

Këngëtarja e njohur, Elhaida Dani, ishte e ftuara e radhës e kryeministrit Edi Rama në ‘podcast’-in e quajtur “Flasim”. Artistja shqiptare ka rrëfyer fillimet...

Beyonce nderon yllin e ndjerë Tina Turner gjatë koncertit në Paris: Nuk do të isha në këtë skenë pa të – Telegrafi

Nderimet e përzemërta vazhdojnë të bëhen për këngëtaren legjendare Tina Turner pas vdekjes së saj të mërkurën, më 24 maj, në moshën 83-vjeçare. Dhe...