Monday, November 29, 2021

ASH – AAA harrojnë ofendimet e Maksimit ndaj shqiptarëve, rreshtohen në përkrahje të tij (Foto)


Është zbuluar dhe publikuar memorandumi i bashkëpunimit me të cilën Aleanca për Shqiptarët dhe Alternativa përkrahin kandidaturën e Maksim Dimitrievskit për rrethin e dytë të zgjedhjeve në Kumanovë. (FOTO – Dëshmi e memorandumit të lidhur të bashkëpunimit), shkruan oponionshqip.live

Koalicioni opozitar shqiptar ASH – AAA nuk ka marrë parasysh faktin se Maksimi po përballet me pakënaqësinë e qytetarëve shqiptarë të Kumanovës për atë se nuk ka punuar asgjë në pjesët shqiptare dhe në vitin 2019 ka përdorur referencën “Kosovo i Metohija” duke ofenduar kështu shqiptarët e Kosovës. (Foto nga postimi i Dimitrievskit në vitin 2019).

Lajmet e fundit

Bilall Kasami si Menduh Thaçi, përjashton bashkëpartiakët e tij

Pas ngjarjes së fundit e cila ndodhi në Kuvend, ku Kastriot Rexhepi nuk doli PRO politikave ruse për ta rrëzuar Qeverinë, kanë reaguar...

Ahmeti: Miqësia me ShBA dhe BE, nuk ka alternativë!

Lideri i BDI-së, Ali Ahmeti është deklaruar pasi zhvillimeve të sotme në Kuvendin e Maqedonisë së Veriut ku dështoi votimi i mosbesimit të...
MARKETING I PAGUAR POLITIK