Friday, December 3, 2021

Arta Nitaj shfaqet provokuese dhe tërheqëse në imazhet e reja


Arta Nitaj ka sjell për fansat në Instagram disa poza të reja provokuese.

Modelja dhe aktorja shqiptare shihet e veshur me shumë stil në një bluzë nga materiali saten me ngjyrë të gjelbër dhe një mini-fund me shumë ngjyra të shkurtër

Bukuroshja nga Peja kompletoi dukjen me një çantë blu dhe taka ngjyrë portokalli, ndërsa vuri në pah linjat e saj të përkryera.

Foto: Arta Nitaj/InstaStory

Në disa postime tjera me të njëjtën veshje ajo shihet para pasqyrës teka bënë lëvizje provokuese, ndërsa duket në formë të mrekullueshme.

Ndërkohë, kujtojmë që Arta së fundi shijojë pushimet në Dubai, ku edhe festoi ditëlindjen e saj të 25-të.

Foto: Arta Nitaj/InstaStory

Ndryshe, ish-aktorja e serialit “O sa mirë” ka kohë që nuk e kemi parë në ndonjë projekt televiziv, e cila më parë e sfidoi vetën edhe si moderatorë.

Por, mbetet të shihet nëse Arta do të rikthehet në ekran në të ardhmen. /Telegrafi/

Foto: Arta Nitaj/InstaStory

Lajmet e fundit
MARKETING I PAGUAR POLITIK