Sunday, January 23, 2022

Arta Elezaj vë në pah linjat trupore në veshjen plot stil


Arta Elezaj ka sjell imazhe të reja provokuese për fansat e saj.

Modelja e njohur e cila numëron mbi 234 mijë ndjekës në llogarinë e saj zyrtarë në Instagram, u shfaq në disa poza të reja, në të cilat dukej plotë stil.

Arta shihet e veshur me një bluzë të shkurtër me ngjyrë të zezë, xhinse nga marka “Louis Vuitton”, një çantë “Birkin” ngjyrë bezhë me atlete me të njëjtën ngjyrë.

Foto: Arta Elezaj/Instagram

Ajo u kujdes që të vinte në pah linjat e saj joshëse, teksa dukej në formë të mirë dhe tejet atraktive. Ndërsa, nuk munguan as komentet e ndryshme nga fansat e saj.

Foto: Arta Elezaj/Instagram

Ndryshe, krahas postimeve në rrjetet sociale, Artën ka kohë që nuk e shohim në ndonjë projekt të ri televiziv.

Kujtojmë që Arta mori famë nga paraqitja në serialin vendor “O sa mirë”. /Telegrafi/

Foto: Arta Elezaj/Instagram

Lajmet e fundit
MARKETING I PAGUAR POLITIK