Friday, January 21, 2022

Angelina Jolie duket elegante e veshur në të zeza, derisa bëri blerjet për festën e Krishtlindjeve


Angelina Jolie iu bashkua dhjetëra blerësve të blerjeve për festa në minutën e fundit, teksa u fotografua në perëndim të Hollywood-it të premten (24 dhjetor).

Aktorja 46-vjeçare e “Eternals” u pa me një figurë elegante e gjitha në të zeza duke bërë blerjen e dhuratave në Melrose Avenue.

Dukej sikur aktorja do të festonte në shtëpi me fëmijët e saj teksa doli në disa dyqane përpara se të nisej në shtëpi përpara natës së Krishtlindjes.

Foto: Backgrid

Për daljen festive, Angelina zgjodhi një fustan të zi, të kombinuar me një pallto të zezë elegant, shkruan DailyMail.

Ajo e përfundoi pamjen me një çantë dore të zezë dhe taka me të njëjtën ngjyrë, derisa po bënte pazar e vetme.

Foto; Backgrid

Ylli i “Girl Interrupted” la flokët e saj natyrale të lira dhe mbante një maskë të zezë për fytyrën.

Angelina ka fëmijë Maddox, Pax, Zahara, Shiloh dhe binjakët Knox dhe Vivienne, me ish-bashkëshortin Brad Pitt, me të cilin janë përfshirë në një betejë për kujdestarinë vitet e fundit.

Foto: Getty Images

Krishtlindjet e kaluara, u raportua se Pitt, 58 vjeç, iu dha e drejta për të festuar me vetëm tre nga fëmijët e tyre: Shiloh, Vivienne dhe Knox, pasi ish-çifti arritën të bënin një marrëveshje.

Ndërsa, nuk dihet se si do të jenë planet e pushimeve të këtij viti për familjen e famshme. /Telegrafi/

Lajmet e fundit
MARKETING I PAGUAR POLITIK