Sunday, January 23, 2022

Ana Kabashi paraqitje joshëse dhe plot stil në fotot e fundit në rrjetet sociale


Këngëtarja e njohur, Ana Kabashi është mjaft aktive në rrjetet sociale, dhe foto të ka sjellë edhe sonte (e martë).

Krijuesja e këngës ”Dashni” ka treguar edhe një herë linjat e saj joshëse në imazhet që ka ndarë së fundi me fansat e saj.

Kënëgtarja postoi një seri fotosh në llogarinë e saj në Instagram, ku padyshim ajo dukej tejet tërheqëse dhe e veshur me shumë stil.

Foto: Ana Kabashi/Instagram

Kënëgtarja shihet e veshur me një bluzë të shkurtër me ngjyrë të bardhë, të cilën e kombinoi me një palë pantallona lëkure me ngjyrë të zezë.

Foto: Ana Kabashi/Instagram

Ana dukej më në formë se kurrë më parë, ndërsa komplimente të shumta mori edhe nga ana e fansave të saj.

Foto: Ana Kabashi/Instagram

Ndryshe, projekti i saj i fundit është “11/11” i cili erdhi i realizuar edhe me videoklip. /Telegrafi/

Foto: Ana Kabashi/Instagram

Lajmet e fundit
MARKETING I PAGUAR POLITIK