Sunday, May 28, 2023

Almeda Abazi dhe Tolgahan Sayisman festojnë përvjetorin e shtatë së bashku


Modelja dhe aktorja shqiptare, Almeda Abazi dhe bashkëshorti i saj, aktori turk Tolgahan Sayisman janë ndër çiftet më të njohura dhe jeta e tyre private shpesh herë zë vend në mediet rozë.

Dyshja e famshme sot (10 dhjetor) ata kanë festuar përvjetorin e shtatë së bashku duke bërë dedikime për njëri-tjetrin në rrjetet sociale.

Foto: Almeda Abazi/Instagram

Ishte Almeda fillimisht ajo që postoi një fotografi ku shihet përkrah aktorit dhe të njëjtin postim ka bërë dhe partneri i saj.

Foto: Almeda Abazi/Instagram

“Urime përvjetori i 7 dashuria ime”, ka shkruar Almeda sipër imazhit.

Kujtojmë që çifti janë martuar në vitin 2017 dhe bashkë kanë dy fëmijë. /Telegrafi/

Foto: Almeda Abazi/InstaStory

Lajmet e fundit

Pas përfundimit të BBVA, Efi Dhedhes tregon se nuk është takuar akoma me Luizin e Kiarën – Telegrafi

Ish-konkurrentja e Big Brother VIP Albania 2, Efi Dhedhes, ka qenë së fundmi e ftuar në emisionin “S’e luan Topi”. Ajo është pyetur se...

Elhaida Dani rrëfen fillimet e vështira dhe kohën kur iku në Itali: U rrita në familje patriarkale, prandaj jam e ndrydhur – Telegrafi

Këngëtarja e njohur, Elhaida Dani, ishte e ftuara e radhës e kryeministrit Edi Rama në ‘podcast’-in e quajtur “Flasim”. Artistja shqiptare ka rrëfyer fillimet...

Beyonce nderon yllin e ndjerë Tina Turner gjatë koncertit në Paris: Nuk do të isha në këtë skenë pa të – Telegrafi

Nderimet e përzemërta vazhdojnë të bëhen për këngëtaren legjendare Tina Turner pas vdekjes së saj të mërkurën, më 24 maj, në moshën 83-vjeçare. Dhe...