Saturday, November 27, 2021

Aleanca: Apasiev është Palaço


Shefik Duraku nga Aleanca për Shqiptarët në një postim në rrjetin social Facebook ka quajtuar kryetarin e partisë “Levica”, Dimitar Apasievin një palaço që nuk mund të rrezikojë interesat e NATO-së, shkruan opinionshqip.live

Kjo është edhe një tentativë tjetër e përfaqësuesve të Aleancës për të relativizuar bashkëpunimin që kanë me këtë subjekt të njohur për qëndrimet e saj antishqiptare dhe anti NATO, kësaj rradhe duke ofenduar liderin e këtij subjekti.

Në vazhdim ju sjellim edhe postimin e Shefit Durakut:

Lajmet e fundit

Bilall Kasami si Menduh Thaçi, përjashton bashkëpartiakët e tij

Pas ngjarjes së fundit e cila ndodhi në Kuvend, ku Kastriot Rexhepi nuk doli PRO politikave ruse për ta rrëzuar Qeverinë, kanë reaguar...

Ahmeti: Miqësia me ShBA dhe BE, nuk ka alternativë!

Lideri i BDI-së, Ali Ahmeti është deklaruar pasi zhvillimeve të sotme në Kuvendin e Maqedonisë së Veriut ku dështoi votimi i mosbesimit të...
MARKETING I PAGUAR POLITIK