Sunday, May 28, 2023

Albani publikon projektin e ri ‘A je vet’


Estradës shqiptare çdo ditë e më shumë po i bashkohen emra të ri, por që premtojnë shumë.

I tillë është edhe këngëtari, Albani, i cili së fundmi ka sjell një projekt të ri muzikor.

Kënga e tij më e re mban titullin “A je vet” që është realizuar edhe me videoklip.

Foto: Screeshot/Youtube

Projekti është prodhim i producentit të njohur Nurteel, ndërsa për tekstin u kujdes vet këngëtari.

“A je vet” tashmë gjendet në kanalin zyrtar në YouTube. /Telegrafi/

Lajmet e fundit

Pas përfundimit të BBVA, Efi Dhedhes tregon se nuk është takuar akoma me Luizin e Kiarën – Telegrafi

Ish-konkurrentja e Big Brother VIP Albania 2, Efi Dhedhes, ka qenë së fundmi e ftuar në emisionin “S’e luan Topi”. Ajo është pyetur se...

Elhaida Dani rrëfen fillimet e vështira dhe kohën kur iku në Itali: U rrita në familje patriarkale, prandaj jam e ndrydhur – Telegrafi

Këngëtarja e njohur, Elhaida Dani, ishte e ftuara e radhës e kryeministrit Edi Rama në ‘podcast’-in e quajtur “Flasim”. Artistja shqiptare ka rrëfyer fillimet...

Beyonce nderon yllin e ndjerë Tina Turner gjatë koncertit në Paris: Nuk do të isha në këtë skenë pa të – Telegrafi

Nderimet e përzemërta vazhdojnë të bëhen për këngëtaren legjendare Tina Turner pas vdekjes së saj të mërkurën, më 24 maj, në moshën 83-vjeçare. Dhe...