Sunday, November 28, 2021

Afrim Gashi i thur lavde vetes së tij (FOTO)


Kryetari i Alternativës në profilin e tij zyrtar në rrjetin social facebook para pak minutash i ka thur lavde personalitetit të tij, duke harruar se për veprat e tua duhet të flasin të tjerët, e jo vet për vetën tuaj, shkruan tokasot.com

Gashi në këtë postim të cili i ka bashkangjitur edhe fotografinë e tij ka shkruar: “Nuk mund ta mposhtësh njeriun që kur nuk dorëzohet”

Burimi: tokasot.com

Lajmet e fundit

Bilall Kasami si Menduh Thaçi, përjashton bashkëpartiakët e tij

Pas ngjarjes së fundit e cila ndodhi në Kuvend, ku Kastriot Rexhepi nuk doli PRO politikave ruse për ta rrëzuar Qeverinë, kanë reaguar...

Ahmeti: Miqësia me ShBA dhe BE, nuk ka alternativë!

Lideri i BDI-së, Ali Ahmeti është deklaruar pasi zhvillimeve të sotme në Kuvendin e Maqedonisë së Veriut ku dështoi votimi i mosbesimit të...
MARKETING I PAGUAR POLITIK