Tuesday, June 28, 2022

Adele nuk është në panik që Ed Sheeran do të publikojë albumin në të njëjtën kohë me të, thotë se ai mund të jetë


Kur albumi i tij të lansohet, Ed Sheeran nuk ka nevojë ta kursejë Adele!

Gjatë një bisede me Heart Radio, këngëtarja bëri shaka për publikimin e albumit të saj të ardhshëm që është pothuajse në të njëjtën kohë me albumin e Ed Sheeran “=”(shqiptohet i barabartë).

“Ed Sheeran ka një album që del në të njëjtën kohë”, i tha drejtuesi i radios këngëtares 33-vjeçare.

“Në datën 19?”, pyeti Adele, së cilës mikpritësi iu përgjigj: “Epo, jo 19 -të. Mos u frikëso!”, shkruan People.

“Unë nuk jam në panik. Ai mund të jetë në panik!”, u përgjigj me shaka Adele.

“Unë e dua Edin dhe me të vërtetë e dua gruan e tij Cherry”, vazhdoi tutje ylli britanik i muzikës.

Gjatë intervistës, këngëtarja gjithashtu bëri shaka se ajo është gati të jetë përsëri e famshme, të paktën për një kohë të shkurtër. Pasi këngëtarja ka treguar më parë se nuk dëshiron të jetë në qendër të vëmendjes.

“Ndihet mirë. Unë jam rikthyer dhe isha gati ta bëja këtë vitin e kaluar në 2020, kështu që ndjehem sikur jam përgatitur mjaftueshëm”, tha ajo.

Duke lënë mënjanë shërimin nga divorci i saj nga ish-bashkëshorti, Simon Konecki, Adele tha se i mori kohë, ishte rraskapitëse dhe punë vërtet e vështirë.

Foto: Video ‘Easy On Me

“Tani jam shëruar si të mos kisha asgjë. Të ecësh nëpër gjithë atë, por, ia vlente”, u shpreh Adele.

Këngëtarja më pas tha se është gati të tregojë më në fund anën e saj të historisë pasi ishte jashtë vëmendjes së publikut për kaq gjatë.

“Unë kam qenë larg për një kohë të gjatë dhe kaq shumë kanë ndodhur dhe jo të gjitha, por disa prej tyre janë dokumentuar në shtyp dhe unë nuk kam thënë asgjë. Kishte disa raste kur ishin shumë afër dhe personale që më bëri të dua të them diçka publikisht, por zgjodha të mos e bëja”, ka folur hapur këngëtarja.

“Ana ime e asaj është shumë mësim gjatë viteve të fundit, më shumë se kurrë. Ka një arsye pse unë jam një nga njerëzit më të komplikuar që ekziston. Unë gjithashtu kam shumë ndjenja, nuk do të thotë se ato largohen”, vazhdoi tutje ajo.

Kjo intervistë vjen pasi Adele publikoi këngën e parë nga albumi i saj “30”, e titulluar “Easy On Me”, që brenda pak orësh nga lansimi kryesoi top-listat dhe arriti miliona klikime në YouTube. /Telegrafi/

Lajmet e fundit