Sunday, June 26, 2022

12 fotografi në të cilat “mund të na mashtrojë truri” – nëse nuk i shikojmë mirë


Truri ynë “mund të na mashtrojë në disa mënyra” dhe njëra nga ato është kur ne krijojmë një mendim që në shikim të parë.

Megjithatë, ato mund të jenë më ndryshe.

Sigurisht, ne përshtatemi me imazhin e ri, por në fillim, me siguri mund të mashtrohemi.

Pikërisht këtë na bëjnë këto foto mashtruese. /Telegrafi/

Lajmet e fundit

Magjike, ky është shteti që ka një plazh me rërë në formë ylli – Indeksonline.net

Ka shumë mrekulli në botë që kur i shohim është e pamundur të besojmë se janë të vërteta. E njëjta gjë vlen edhe...

Njeriu që mbante çantën me kodin bërthamor të Putinit goditet me plumb në kokë – Indeksonline.net

Ish-koloneli rus, Vadim Zimin (53) është gjetur në banesën e tij pak ditë më parë i qëlluar me një plumb në kokë. Zimin...