Saturday, November 27, 2021

Maqedoni

SPORT

Pasuria neto e Conor McGregor në vitin 2021: Sa fitoi irlandezi nga shitja e Proper 12 Irish Whisky?

Nuk është për t’u habitur që Conor McGregor po e rrit pasurinë e tij neto pasi u bë i famshëm në UFC. McGregor nuk...

Tchouameni, ylli i fundit nga fabrika e Monacos: Klubi pret të mbush sërish arkat, siç ka bërë shpesh në 10 vitet e fundit

Monaco po bëhet gati të zgjerojë arkën e tyre edhe me një shitjet një ylli tjetër të ri, pasi bëhet fjalë për 21-vjeçarin,...

Kush është Sunil Chhetri, golashënuesi indian që po konkurron me Leo Messin dhe Cristiano Ronaldon

Të dielën, sulmuesi i Indisë, Sunil Chhetri, 37 vjeçar, bëri histori duke barazuar numrin e golave ​​të Peles dhe tani është prapa Lionel Messit...

RAJON

Lajmet e fundit

BOTË

TË GJITHA LAJMET

Fun

Studenti nga Zagrebi që rrugëve të qytetit u jep një pamje krejt tjetër

Stjepan Tushinec, studenti 23-vjeç nga Zagrebi në profilin e tij në Instagram, shfaq pamje krejt të ndryshme të qytetit të Zagrebit. Me ndihmën e telefonit...